Deelnemer puntenoverzicht

Appie Happie heeft in totaal 232 punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam Vitesse1 - 2(1 - 1)0
PSV FC Utrecht2 - 0(3 - 1)2
sc Heerenveen RKC Waalwijk3 - 1(2 - 0)2
Ajax Heracles Almelo4 - 1(2 - 1)2
PEC Zwolle Sparta Rotterdam1 - 2(1 - 1)0
N.E.C. Excelsior3 - 4(2 - 0)0
Feyenoord Fortuna Sittard0 - 0(3 - 0)0
AZ Go Ahead Eagles5 - 1(2 - 1)2
Almere City FC FC Twente1 - 4(1 - 3)2

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo N.E.C.2 - 1(2 - 1)6
Excelsior Ajax2 - 2(1 - 3)0
Vitesse PSV1 - 3(1 - 3)6
Fortuna Sittard Almere City FC2 - 1(2 - 0)2
Go Ahead Eagles FC Volendam4 - 1(1 - 0)2
FC Utrecht sc Heerenveen0 - 2(2 - 1)0
Sparta Rotterdam Feyenoord2 - 2(1 - 3)0
FC Twente PEC Zwolle3 - 1(2 - 0)2
RKC Waalwijk AZ1 - 3(1 - 2)2

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. RKC Waalwijk3 - 0(2 - 1)2
Excelsior Fortuna Sittard2 - 2(2 - 2)6
PEC Zwolle FC Utrecht1 - 0(1 - 2)0
Feyenoord Almere City FC6 - 1(3 - 0)2
sc Heerenveen Sparta Rotterdam1 - 3(2 - 0)0
PSV Go Ahead Eagles3 - 0(3 - 1)2
FC Twente Vitesse1 - 0(2 - 0)2
AZ Heracles Almelo1 - 1(2 - 0)0
Ajax FC Volendam2 - 0(2 - 0)6

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam N.E.C.1 - 1(2 - 1)0
Almere City FC PEC Zwolle1 - 2(1 - 1)0
Go Ahead Eagles sc Heerenveen3 - 2(1 - 2)0
RKC Waalwijk PSV0 - 4(1 - 3)2
Heracles Almelo Excelsior3 - 1(2 - 0)2
FC Utrecht Feyenoord1 - 5(1 - 3)2
Fortuna Sittard Ajax0 - 0(1 - 2)0
FC Volendam FC Twente0 - 2(1 - 2)2
Vitesse AZ0 - 2(2 - 2)0

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord sc Heerenveen6 - 1(3 - 1)2
Vitesse RKC Waalwijk0 - 2(2 - 0)0
PSV N.E.C.4 - 0(3 - 0)2
Fortuna Sittard FC Volendam3 - 1(2 - 1)2
Heracles Almelo FC Utrecht1 - 3(1 - 1)0
PEC Zwolle Go Ahead Eagles1 - 1(1 - 1)6
FC Twente Ajax3 - 1(2 - 1)2
Excelsior Almere City FC0 - 0(2 - 0)0
AZ Sparta Rotterdam2 - 0(2 - 2)0

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard3 - 0(2 - 1)2
FC Volendam Heracles Almelo2 - 2(1 - 1)2
N.E.C. FC Utrecht3 - 0(1 - 2)0
Almere City FC PSV0 - 4(1 - 4)2
sc Heerenveen Excelsior0 - 3(2 - 0)0
Sparta Rotterdam Vitesse1 - 0(2 - 1)2
RKC Waalwijk FC Twente1 - 0(1 - 3)0
PEC Zwolle AZ0 - 3(1 - 2)2
Ajax Feyenoord0 - 4(1 - 3)2

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord Go Ahead Eagles3 - 1(4 - 0)2
FC Utrecht Almere City FC0 - 2(2 - 1)0
PSV FC Volendam3 - 1(3 - 0)2
FC Twente sc Heerenveen1 - 0(1 - 1)0
N.E.C. Vitesse1 - 2(1 - 1)0
Excelsior Sparta Rotterdam2 - 1(1 - 2)0
Heracles Almelo PEC Zwolle2 - 1(2 - 0)2
AZ Fortuna Sittard4 - 0(2 - 1)2
RKC Waalwijk Ajax2 - 3(2 - 4)2

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam FC Utrecht1 - 0(1 - 2)0
sc Heerenveen N.E.C.1 - 1(2 - 1)0
Almere City FC RKC Waalwijk1 - 0(1 - 1)0
Go Ahead Eagles Heracles Almelo4 - 0(2 - 1)2
Vitesse Excelsior0 - 0(2 - 0)0
PEC Zwolle Feyenoord0 - 2(1 - 3)2
Fortuna Sittard FC Twente0 - 3(1 - 1)0
Ajax AZ1 - 2(2 - 1)0
Sparta Rotterdam PSV0 - 4(1 - 2)2

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk FC Volendam2 - 1(2 - 1)6
PSV Fortuna Sittard3 - 1(3 - 0)2
N.E.C. Almere City FC1 - 1(2 - 1)0
Feyenoord Vitesse4 - 0(3 - 1)2
AZ sc Heerenveen3 - 0(1 - 1)0
FC Utrecht Ajax4 - 3(1 - 1)0
Heracles Almelo FC Twente2 - 2(1 - 2)0
Excelsior PEC Zwolle2 - 4(2 - 1)0
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam0 - 0(1 - 1)2

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse PEC Zwolle1 - 1(2 - 1)0
sc Heerenveen Heracles Almelo3 - 0(1 - 0)2
Almere City FC Go Ahead Eagles0 - 0(1 - 2)0
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk2 - 0(2 - 1)2
Fortuna Sittard FC Utrecht0 - 0(1 - 1)2
FC Twente Feyenoord2 - 1(1 - 3)0
FC Volendam Excelsior3 - 1(2 - 1)2
PSV Ajax5 - 2(2 - 0)2
AZ N.E.C.1 - 2(2 - 1)0

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo PSV0 - 6(1 - 3)2
RKC Waalwijk Feyenoord1 - 2(1 - 3)2
Excelsior AZ1 - 1(1 - 2)0
Go Ahead Eagles Vitesse5 - 1(1 - 0)2
FC Utrecht FC Twente1 - 1(1 - 1)6
PEC Zwolle Fortuna Sittard2 - 0(1 - 1)0
N.E.C. FC Volendam3 - 3(2 - 1)0
Ajax sc Heerenveen4 - 1(2 - 1)2
Sparta Rotterdam Almere City FC1 - 2(2 - 0)0

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Heracles Almelo4 - 1(2 - 1)2
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles0 - 1(2 - 0)0
FC Twente N.E.C.3 - 3(2 - 0)0
Vitesse sc Heerenveen1 - 3(1 - 1)0
PSV PEC Zwolle4 - 0(3 - 0)2
FC Volendam Sparta Rotterdam1 - 4(2 - 1)0
Almere City FC Ajax2 - 2(1 - 3)0
Feyenoord AZ1 - 0(3 - 1)2
FC Utrecht Excelsior2 - 2(2 - 1)0

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior Feyenoord2 - 4(1 - 3)2
FC Twente PSV0 - 3(2 - 1)0
sc Heerenveen Fortuna Sittard3 - 0(2 - 1)2
PEC Zwolle RKC Waalwijk1 - 2(2 - 2)0
Ajax Vitesse5 - 0(2 - 0)2
Almere City FC Heracles Almelo0 - 5(1 - 1)0
AZ FC Volendam3 - 0(2 - 0)2
N.E.C. Go Ahead Eagles1 - 1(1 - 1)6
Sparta Rotterdam FC Utrecht1 - 2(2 - 1)0

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen Almere City FC3 - 0(2 - 1)2
FC Volendam PEC Zwolle0 - 5(1 - 1)0
Fortuna Sittard Vitesse3 - 1(3 - 1)6
RKC Waalwijk Excelsior2 - 2(2 - 2)6
Heracles Almelo Sparta Rotterdam0 - 1(1 - 2)2
Feyenoord PSV1 - 2(2 - 1)0
N.E.C. Ajax1 - 2(1 - 3)2
Go Ahead Eagles FC Twente1 - 3(2 - 2)0
FC Utrecht AZ1 - 1(2 - 1)0

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV sc Heerenveen2 - 0(2 - 1)2
Feyenoord FC Volendam3 - 1(3 - 0)2
FC Twente Excelsior4 - 2(2 - 0)2
Ajax Sparta Rotterdam2 - 1(2 - 0)2
PEC Zwolle N.E.C.1 - 3(1 - 1)0
AZ Almere City FC4 - 1(3 - 0)2
Go Ahead Eagles FC Utrecht0 - 2(2 - 2)0
Fortuna Sittard RKC Waalwijk1 - 0(2 - 1)2
Vitesse Heracles Almelo2 - 0(1 - 2)0

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. Fortuna Sittard4 - 1(2 - 2)0
FC Utrecht RKC Waalwijk1 - 1(2 - 1)0
Excelsior Go Ahead Eagles1 - 1(1 - 1)6
sc Heerenveen FC Volendam1 - 2(2 - 0)0
Almere City FC Vitesse5 - 0(1 - 0)2
Sparta Rotterdam FC Twente2 - 2(1 - 1)2
Heracles Almelo Feyenoord0 - 4(1 - 3)2
Ajax PEC Zwolle2 - 2(2 - 0)0
AZ PSV0 - 4(2 - 2)0

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk Heracles Almelo1 - 2(2 - 1)0
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam0 - 2(1 - 1)0
FC Twente AZ2 - 1(2 - 2)0
PEC Zwolle sc Heerenveen2 - 2(1 - 2)0
PSV Excelsior3 - 1(4 - 0)2
FC Volendam Almere City FC0 - 1(2 - 1)0
Go Ahead Eagles Ajax2 - 3(1 - 1)0
Vitesse FC Utrecht0 - 0(1 - 2)0
Feyenoord N.E.C.2 - 2(2 - 0)0

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior sc Heerenveen3 - 0(1 - 2)0
N.E.C. FC Twente1 - 0(2 - 1)2
Heracles Almelo FC Volendam1 - 1(2 - 1)0
AZ PEC Zwolle2 - 2(2 - 1)0
FC Utrecht PSV1 - 1(0 - 2)0
Vitesse Feyenoord1 - 2(1 - 3)2
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles0 - 2(2 - 1)0
Ajax RKC Waalwijk4 - 1(3 - 1)2
Almere City FC Fortuna Sittard0 - 0(1 - 2)0

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PEC Zwolle Vitesse1 - 0(2 - 0)2
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam1 - 1(2 - 1)0
PSV Almere City FC2 - 0(3 - 0)2
Excelsior FC Utrecht1 - 1(1 - 2)0
Heracles Almelo Ajax2 - 4(1 - 3)2
sc Heerenveen AZ2 - 2(2 - 1)0
Go Ahead Eagles N.E.C.2 - 2(1 - 1)2
Feyenoord FC Twente0 - 0(2 - 0)0
FC Volendam Fortuna Sittard0 - 1(1 - 1)0

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Almere City FC Excelsior2 - 1(1 - 1)0
FC Twente RKC Waalwijk3 - 0(2 - 1)2
Fortuna Sittard sc Heerenveen3 - 3(2 - 0)0
Ajax PSV1 - 1(1 - 3)0
N.E.C. Heracles Almelo3 - 1(2 - 0)2
Vitesse Go Ahead Eagles0 - 2(1 - 1)0
AZ Feyenoord0 - 1(1 - 2)2
FC Utrecht FC Volendam4 - 2(2 - 0)2
Sparta Rotterdam PEC Zwolle0 - 2(2 - 0)0

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk N.E.C.2 - 0(1 - 2)0
Excelsior FC Twente0 - 3(1 - 1)0
Almere City FC AZ0 - 0(1 - 3)0
Heracles Almelo Vitesse3 - 2(2 - 2)0
Go Ahead Eagles PEC Zwolle1 - 1(2 - 1)0
FC Utrecht Fortuna Sittard4 - 0(2 - 0)2
sc Heerenveen Ajax3 - 2(1 - 2)0
FC Volendam PSV1 - 5(1 - 3)2
Feyenoord Sparta Rotterdam2 - 0(2 - 0)6

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Unknown( Feyenoord )0
Wie degradeert er rechtstreeks? Unknown( Almere City FC )0
Totaal aantal doelpunten van de competitie?0(935)0
Aantal doelpunten van de topscorer?0(22)0