Deelnemer puntenoverzicht

heeft in totaal punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam Vitesse1 - 2( - )
PSV FC Utrecht2 - 0( - )
sc Heerenveen RKC Waalwijk3 - 1( - )
Ajax Heracles Almelo4 - 1( - )
PEC Zwolle Sparta Rotterdam1 - 2( - )
N.E.C. Excelsior3 - 4( - )
Feyenoord Fortuna Sittard0 - 0( - )
AZ Go Ahead Eagles5 - 1( - )
Almere City FC FC Twente1 - 4( - )

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo N.E.C.2 - 1( - )
Excelsior Ajax2 - 2( - )
Vitesse PSV1 - 3( - )
Fortuna Sittard Almere City FC2 - 1( - )
Go Ahead Eagles FC Volendam4 - 1( - )
FC Utrecht sc Heerenveen0 - 2( - )
Sparta Rotterdam Feyenoord2 - 2( - )
FC Twente PEC Zwolle3 - 1( - )
RKC Waalwijk AZ1 - 3( - )

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. RKC Waalwijk3 - 0( - )
Excelsior Fortuna Sittard2 - 2( - )
PEC Zwolle FC Utrecht1 - 0( - )
Feyenoord Almere City FC6 - 1( - )
sc Heerenveen Sparta Rotterdam1 - 3( - )
PSV Go Ahead Eagles3 - 0( - )
FC Twente Vitesse1 - 0( - )
AZ Heracles Almelo1 - 1( - )
Ajax FC Volendam2 - 0( - )

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam N.E.C.1 - 1( - )
Almere City FC PEC Zwolle1 - 2( - )
Go Ahead Eagles sc Heerenveen3 - 2( - )
RKC Waalwijk PSV0 - 4( - )
Heracles Almelo Excelsior3 - 1( - )
FC Utrecht Feyenoord1 - 5( - )
Fortuna Sittard Ajax0 - 0( - )
FC Volendam FC Twente0 - 2( - )
Vitesse AZ0 - 2( - )

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord sc Heerenveen6 - 1( - )
Vitesse RKC Waalwijk0 - 2( - )
PSV N.E.C.4 - 0( - )
Fortuna Sittard FC Volendam3 - 1( - )
Heracles Almelo FC Utrecht1 - 3( - )
PEC Zwolle Go Ahead Eagles1 - 1( - )
FC Twente Ajax3 - 1( - )
Excelsior Almere City FC0 - 0( - )
AZ Sparta Rotterdam2 - 0( - )

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard3 - 0( - )
FC Volendam Heracles Almelo2 - 2( - )
N.E.C. FC Utrecht3 - 0( - )
Almere City FC PSV0 - 4( - )
sc Heerenveen Excelsior0 - 3( - )
Sparta Rotterdam Vitesse1 - 0( - )
RKC Waalwijk FC Twente1 - 0( - )
PEC Zwolle AZ0 - 3( - )
Ajax Feyenoord0 - 4( - )

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord Go Ahead Eagles3 - 1( - )
FC Utrecht Almere City FC0 - 2( - )
PSV FC Volendam3 - 1( - )
FC Twente sc Heerenveen1 - 0( - )
N.E.C. Vitesse1 - 2( - )
Excelsior Sparta Rotterdam2 - 1( - )
Heracles Almelo PEC Zwolle2 - 1( - )
AZ Fortuna Sittard4 - 0( - )
RKC Waalwijk Ajax2 - 3( - )

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam FC Utrecht1 - 0( - )
sc Heerenveen N.E.C.1 - 1( - )
Almere City FC RKC Waalwijk1 - 0( - )
Go Ahead Eagles Heracles Almelo4 - 0( - )
Vitesse Excelsior0 - 0( - )
PEC Zwolle Feyenoord0 - 2( - )
Fortuna Sittard FC Twente0 - 3( - )
Ajax AZ1 - 2( - )
Sparta Rotterdam PSV0 - 4( - )

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk FC Volendam2 - 1( - )
PSV Fortuna Sittard3 - 1( - )
N.E.C. Almere City FC1 - 1( - )
Feyenoord Vitesse4 - 0( - )
AZ sc Heerenveen3 - 0( - )
FC Utrecht Ajax4 - 3( - )
Heracles Almelo FC Twente2 - 2( - )
Excelsior PEC Zwolle2 - 4( - )
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam0 - 0( - )

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse PEC Zwolle1 - 1( - )
sc Heerenveen Heracles Almelo3 - 0( - )
Almere City FC Go Ahead Eagles0 - 0( - )
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk2 - 0( - )
Fortuna Sittard FC Utrecht0 - 0( - )
FC Twente Feyenoord2 - 1( - )
FC Volendam Excelsior3 - 1( - )
PSV Ajax5 - 2( - )
AZ N.E.C.1 - 2( - )

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo PSV0 - 6( - )
RKC Waalwijk Feyenoord1 - 2( - )
Excelsior AZ1 - 1( - )
Go Ahead Eagles Vitesse5 - 1( - )
FC Utrecht FC Twente1 - 1( - )
PEC Zwolle Fortuna Sittard2 - 0( - )
N.E.C. FC Volendam3 - 3( - )
Ajax sc Heerenveen4 - 1( - )
Sparta Rotterdam Almere City FC1 - 2( - )

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Heracles Almelo4 - 1( - )
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles0 - 1( - )
FC Twente N.E.C.3 - 3( - )
Vitesse sc Heerenveen1 - 3( - )
PSV PEC Zwolle4 - 0( - )
FC Volendam Sparta Rotterdam1 - 4( - )
Almere City FC Ajax2 - 2( - )
Feyenoord AZ1 - 0( - )
FC Utrecht Excelsior2 - 2( - )

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior Feyenoord2 - 4( - )
FC Twente PSV0 - 3( - )
sc Heerenveen Fortuna Sittard3 - 0( - )
PEC Zwolle RKC Waalwijk1 - 2( - )
Ajax Vitesse5 - 0( - )
Almere City FC Heracles Almelo0 - 5( - )
AZ FC Volendam3 - 0( - )
N.E.C. Go Ahead Eagles1 - 1( - )
Sparta Rotterdam FC Utrecht1 - 2( - )

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen Almere City FC3 - 0( - )
FC Volendam PEC Zwolle0 - 5( - )
Fortuna Sittard Vitesse3 - 1( - )
RKC Waalwijk Excelsior2 - 2( - )
Heracles Almelo Sparta Rotterdam0 - 1( - )
Feyenoord PSV1 - 2( - )
N.E.C. Ajax1 - 2( - )
Go Ahead Eagles FC Twente1 - 3( - )
FC Utrecht AZ1 - 1( - )

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV sc Heerenveen2 - 0( - )
Feyenoord FC Volendam3 - 1( - )
FC Twente Excelsior4 - 2( - )
Ajax Sparta Rotterdam2 - 1( - )
PEC Zwolle N.E.C.1 - 3( - )
AZ Almere City FC4 - 1( - )
Go Ahead Eagles FC Utrecht0 - 2( - )
Fortuna Sittard RKC Waalwijk1 - 0( - )
Vitesse Heracles Almelo2 - 0( - )

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. Fortuna Sittard4 - 1( - )
FC Utrecht RKC Waalwijk1 - 1( - )
Excelsior Go Ahead Eagles1 - 1( - )
sc Heerenveen FC Volendam1 - 2( - )
Almere City FC Vitesse5 - 0( - )
Sparta Rotterdam FC Twente2 - 2( - )
Heracles Almelo Feyenoord0 - 4( - )
Ajax PEC Zwolle2 - 2( - )
AZ PSV0 - 4( - )

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk Heracles Almelo1 - 2( - )
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam0 - 2( - )
FC Twente AZ2 - 1( - )
PEC Zwolle sc Heerenveen2 - 2( - )
PSV Excelsior3 - 1( - )
FC Volendam Almere City FC0 - 1( - )
Go Ahead Eagles Ajax2 - 3( - )
Vitesse FC Utrecht0 - 0( - )
Feyenoord N.E.C.2 - 2( - )

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior sc Heerenveen3 - 0( - )
N.E.C. FC Twente1 - 0( - )
Heracles Almelo FC Volendam1 - 1( - )
AZ PEC Zwolle2 - 2( - )
FC Utrecht PSV1 - 1( - )
Vitesse Feyenoord1 - 2( - )
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles0 - 2( - )
Ajax RKC Waalwijk4 - 1( - )
Almere City FC Fortuna Sittard0 - 0( - )

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PEC Zwolle Vitesse1 - 0( - )
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam1 - 1( - )
PSV Almere City FC2 - 0( - )
Excelsior FC Utrecht1 - 1( - )
Heracles Almelo Ajax2 - 4( - )
sc Heerenveen AZ2 - 2( - )
Go Ahead Eagles N.E.C.2 - 2( - )
Feyenoord FC Twente0 - 0( - )
FC Volendam Fortuna Sittard0 - 1( - )

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Almere City FC Excelsior2 - 1( - )
FC Twente RKC Waalwijk3 - 0( - )
Fortuna Sittard sc Heerenveen3 - 3( - )
Ajax PSV1 - 1( - )
N.E.C. Heracles Almelo3 - 1( - )
Vitesse Go Ahead Eagles0 - 2( - )
AZ Feyenoord0 - 1( - )
FC Utrecht FC Volendam4 - 2( - )
Sparta Rotterdam PEC Zwolle0 - 2( - )

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk N.E.C.2 - 0( - )
Excelsior FC Twente0 - 3( - )
Almere City FC AZ0 - 0( - )
Heracles Almelo Vitesse3 - 2( - )
Go Ahead Eagles PEC Zwolle1 - 1( - )
FC Utrecht Fortuna Sittard4 - 0( - )
sc Heerenveen Ajax3 - 2( - )
FC Volendam PSV1 - 5( - )
Feyenoord Sparta Rotterdam2 - 0( - )

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV Heracles Almelo2 - 0( - )
Sparta Rotterdam Excelsior4 - 2( - )
Fortuna Sittard AZ1 - 2( - )
sc Heerenveen Go Ahead Eagles0 - 2( - )
PEC Zwolle Almere City FC0 - 1( - )
FC Twente FC Utrecht0 - 1( - )
Ajax N.E.C.2 - 2( - )
Vitesse FC Volendam1 - 1( - )
Feyenoord RKC Waalwijk1 - 0( - )

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht Heracles Almelo1 - 0( - )
RKC Waalwijk Fortuna Sittard0 - 1( - )
PEC Zwolle PSV1 - 7( - )
N.E.C. Sparta Rotterdam2 - 0( - )
Excelsior Vitesse1 - 2( - )
Almere City FC Feyenoord0 - 2( - )
FC Twente Go Ahead Eagles3 - 0( - )
AZ Ajax2 - 0( - )
FC Volendam sc Heerenveen0 - 4( - )

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam N.E.C.2 - 5( - )
Go Ahead Eagles RKC Waalwijk1 - 0( - )
Vitesse FC Twente1 - 2( - )
Sparta Rotterdam AZ1 - 1( - )
Ajax FC Utrecht2 - 0( - )
PSV Feyenoord2 - 2( - )
sc Heerenveen PEC Zwolle2 - 0( - )
Fortuna Sittard Excelsior5 - 2( - )
Heracles Almelo Almere City FC2 - 2( - )

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles PSV0 - 1( - )
FC Twente Sparta Rotterdam2 - 1( - )
Almere City FC FC Utrecht1 - 1( - )
RKC Waalwijk Vitesse3 - 1( - )
AZ Excelsior4 - 0( - )
PEC Zwolle FC Volendam1 - 1( - )
Ajax Fortuna Sittard2 - 2( - )
N.E.C. sc Heerenveen2 - 0( - )
Feyenoord Heracles Almelo3 - 0( - )

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo Go Ahead Eagles2 - 0( - )
Fortuna Sittard PEC Zwolle3 - 1( - )
Excelsior RKC Waalwijk1 - 1( - )
Vitesse Almere City FC1 - 1( - )
FC Volendam AZ0 - 4( - )
FC Utrecht N.E.C.1 - 0( - )
sc Heerenveen Feyenoord2 - 3( - )
Sparta Rotterdam Ajax2 - 2( - )
PSV FC Twente1 - 0( - )

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. PSV3 - 1( - )
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard4 - 0( - )
Go Ahead Eagles Excelsior3 - 0( - )
RKC Waalwijk sc Heerenveen1 - 1( - )
AZ Vitesse2 - 0( - )
PEC Zwolle Ajax1 - 3( - )
Feyenoord FC Utrecht4 - 2( - )
FC Twente Heracles Almelo1 - 0( - )
Almere City FC FC Volendam1 - 1( - )

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse Sparta Rotterdam1 - 4( - )
Excelsior PSV0 - 2( - )
Fortuna Sittard N.E.C.1 - 1( - )
Heracles Almelo AZ5 - 0( - )
FC Utrecht PEC Zwolle5 - 1( - )
sc Heerenveen FC Twente3 - 3( - )
FC Volendam Feyenoord0 - 0( - )
RKC Waalwijk Almere City FC0 - 0( - )
Ajax Go Ahead Eagles1 - 1( - )

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam Heracles Almelo1 - 2( - )
PSV AZ5 - 1( - )
PEC Zwolle Excelsior2 - 1( - )
FC Twente Fortuna Sittard2 - 0( - )
Vitesse N.E.C.0 - 3( - )
Feyenoord Ajax6 - 0( - )
Go Ahead Eagles Almere City FC1 - 1( - )
FC Volendam RKC Waalwijk3 - 2( - )
sc Heerenveen FC Utrecht2 - 3( - )

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior FC Volendam4 - 0( - )
PSV Vitesse6 - 0( - )
AZ RKC Waalwijk3 - 2( - )
Almere City FC Sparta Rotterdam2 - 3( - )
Heracles Almelo sc Heerenveen0 - 2( - )
Fortuna Sittard Feyenoord0 - 1( - )
FC Utrecht Go Ahead Eagles2 - 1( - )
Ajax FC Twente2 - 1( - )
N.E.C. PEC Zwolle2 - 2( - )

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Almere City FC3 - 1( - )
Ajax Excelsior2 - 2( - )
sc Heerenveen PSV0 - 8( - )
Go Ahead Eagles Feyenoord1 - 3( - )
N.E.C. AZ0 - 3( - )
PEC Zwolle Heracles Almelo3 - 1( - )
Sparta Rotterdam FC Volendam1 - 0( - )
RKC Waalwijk FC Utrecht2 - 2( - )
Vitesse Fortuna Sittard3 - 2( - )

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Go Ahead Eagles0 - 0( - )
Almere City FC sc Heerenveen1 - 1( - )
PSV Sparta Rotterdam4 - 2( - )
Heracles Almelo RKC Waalwijk0 - 5( - )
FC Utrecht Vitesse1 - 0( - )
FC Volendam Ajax1 - 4( - )
AZ FC Twente2 - 1( - )
Feyenoord PEC Zwolle5 - 0( - )
Excelsior N.E.C.0 - 3( - )

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax Almere City FC3 - 0( - )
Excelsior Heracles Almelo4 - 0( - )
FC Twente FC Volendam7 - 2( - )
FC Utrecht Sparta Rotterdam0 - 1( - )
Fortuna Sittard PSV1 - 1( - )
Go Ahead Eagles AZ0 - 3( - )
N.E.C. Feyenoord2 - 3( - )
RKC Waalwijk PEC Zwolle1 - 1( - )
sc Heerenveen Vitesse1 - 3( - )

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Unknown( Unknown )
Wie degradeert er rechtstreeks? Unknown( Unknown )
Totaal aantal doelpunten van de competitie?0()
Aantal doelpunten van de topscorer?0()