Deelnemer puntenoverzicht

Het Orakel heeft in totaal 940 punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles sc Heerenveen0 - 1(1 - 2)3
RKC Waalwijk AZ1 - 0(1 - 2)2
Heracles Almelo PSV0 - 2(1 - 3)3
Fortuna Sittard FC Twente2 - 1(1 - 0)3
Ajax N.E.C.5 - 0(4 - 0)5
SC Cambuur FC Groningen1 - 2(1 - 1)2
PEC Zwolle Vitesse0 - 1(1 - 2)3
FC Utrecht Sparta Rotterdam4 - 0(2 - 0)5
Willem II Feyenoord0 - 4(1 - 3)3

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. PEC Zwolle2 - 0(1 - 0)5
sc Heerenveen RKC Waalwijk3 - 2(2 - 1)3
PSV SC Cambuur4 - 1(3 - 0)3
Sparta Rotterdam Heracles Almelo1 - 1(1 - 0)2
FC Groningen FC Utrecht0 - 0(1 - 2)0
FC Twente Ajax1 - 1(0 - 2)0
Feyenoord Go Ahead Eagles2 - 0(2 - 0)10
Vitesse Willem II0 - 3(2 - 1)0
AZ Fortuna Sittard0 - 0(2 - 0)2

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard RKC Waalwijk2 - 2(2 - 1)2
SC Cambuur FC Twente2 - 1(1 - 2)0
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam2 - 0(0 - 1)0
PSV FC Groningen5 - 2(2 - 0)3
Willem II PEC Zwolle1 - 0(2 - 1)3
FC Utrecht Feyenoord3 - 0(1 - 0)5
Ajax Vitesse5 - 0(3 - 1)3
Heracles Almelo N.E.C.0 - 1(2 - 0)0
sc Heerenveen AZ1 - 3(1 - 2)5

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente FC Utrecht1 - 0(1 - 2)2
PEC Zwolle Ajax0 - 2(0 - 4)5
SC Cambuur Go Ahead Eagles5 - 2(1 - 0)3
AZ PSV0 - 3(2 - 2)0
N.E.C. Willem II0 - 0(1 - 0)2
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard3 - 1(2 - 1)5
FC Groningen sc Heerenveen1 - 1(2 - 0)0
RKC Waalwijk Vitesse1 - 2(1 - 2)10
Feyenoord Heracles Almelo2 - 1(2 - 0)5

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam N.E.C.1 - 1(2 - 1)2
sc Heerenveen Fortuna Sittard1 - 0(2 - 0)5
Willem II FC Groningen2 - 1(1 - 2)0
Ajax SC Cambuur9 - 0(5 - 0)5
FC Utrecht RKC Waalwijk2 - 2(2 - 1)2
Go Ahead Eagles PEC Zwolle1 - 0(2 - 1)3
PSV Feyenoord0 - 4(1 - 1)0
Vitesse FC Twente1 - 4(2 - 0)0
Heracles Almelo AZ3 - 2(1 - 2)2

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Ajax0 - 5(0 - 0)2
RKC Waalwijk Willem II1 - 2(2 - 1)0
Go Ahead Eagles PSV1 - 2(1 - 3)5
N.E.C. FC Utrecht0 - 3(0 - 2)5
FC Groningen Vitesse0 - 1(1 - 2)3
Feyenoord sc Heerenveen3 - 1(2 - 0)3
PEC Zwolle Sparta Rotterdam1 - 1(0 - 2)0
SC Cambuur Heracles Almelo2 - 1(1 - 1)2
FC Twente AZ3 - 1(1 - 0)3

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II PSV2 - 1(1 - 1)2
Ajax FC Groningen3 - 0(4 - 0)5
Vitesse Fortuna Sittard1 - 1(2 - 0)0
Feyenoord N.E.C.5 - 3(2 - 0)3
FC Utrecht PEC Zwolle5 - 1(2 - 1)5
Sparta Rotterdam SC Cambuur0 - 4(2 - 1)0
AZ Go Ahead Eagles5 - 0(2 - 0)5
sc Heerenveen FC Twente2 - 3(2 - 0)2
Heracles Almelo RKC Waalwijk1 - 0(2 - 1)3

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen FC Twente1 - 1(2 - 0)0
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles1 - 1(2 - 1)2
Heracles Almelo Willem II3 - 2(1 - 0)3
PEC Zwolle sc Heerenveen0 - 1(1 - 2)3
Fortuna Sittard N.E.C.1 - 3(1 - 0)2
Ajax FC Utrecht0 - 1(3 - 0)0
SC Cambuur AZ1 - 3(0 - 2)3
Vitesse Feyenoord2 - 1(1 - 0)3
PSV Sparta Rotterdam2 - 1(3 - 0)3

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord RKC Waalwijk2 - 2(3 - 0)0
sc Heerenveen Ajax0 - 2(0 - 2)10
Go Ahead Eagles Heracles Almelo4 - 2(1 - 0)3
Fortuna Sittard SC Cambuur1 - 0(1 - 0)10
PSV PEC Zwolle3 - 1(3 - 0)5
AZ FC Utrecht5 - 1(2 - 1)5
N.E.C. Vitesse0 - 1(1 - 2)3
Sparta Rotterdam FC Groningen1 - 1(1 - 1)10
FC Twente Willem II1 - 1(2 - 1)2

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II Fortuna Sittard1 - 1(2 - 0)0
FC Utrecht sc Heerenveen2 - 1(2 - 1)10
PEC Zwolle Heracles Almelo1 - 0(0 - 1)0
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam1 - 0(1 - 1)2
FC Twente N.E.C.1 - 2(2 - 1)0
SC Cambuur Feyenoord2 - 3(1 - 2)3
Vitesse Go Ahead Eagles1 - 2(3 - 1)0
Ajax PSV5 - 0(2 - 0)5
FC Groningen AZ2 - 0(0 - 1)0

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV FC Twente5 - 2(2 - 0)3
Heracles Almelo Ajax0 - 0(0 - 2)2
sc Heerenveen Vitesse1 - 2(1 - 0)2
AZ PEC Zwolle3 - 2(2 - 0)3
Sparta Rotterdam Feyenoord0 - 1(1 - 1)2
N.E.C. FC Groningen3 - 0(1 - 2)0
FC Utrecht Willem II5 - 1(2 - 1)5
RKC Waalwijk SC Cambuur0 - 1(1 - 0)0
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard4 - 3(1 - 0)3

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Heracles Almelo1 - 0(2 - 1)3
N.E.C. sc Heerenveen1 - 1(1 - 2)2
Willem II Sparta Rotterdam0 - 3(2 - 0)0
PEC Zwolle SC Cambuur1 - 2(2 - 1)0
FC Groningen RKC Waalwijk1 - 1(2 - 0)0
Fortuna Sittard PSV1 - 4(1 - 1)2
Vitesse FC Utrecht2 - 1(1 - 0)3
Feyenoord AZ1 - 0(2 - 1)3
Ajax Go Ahead Eagles0 - 0(5 - 0)2

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV Vitesse2 - 0(1 - 1)0
Sparta Rotterdam FC Twente0 - 1(1 - 0)0
AZ N.E.C.1 - 1(2 - 0)0
Heracles Almelo Fortuna Sittard3 - 1(2 - 1)5
Go Ahead Eagles FC Groningen0 - 1(1 - 2)3
Feyenoord PEC Zwolle4 - 0(2 - 0)5
sc Heerenveen Willem II2 - 1(2 - 1)10
RKC Waalwijk Ajax0 - 5(0 - 3)5
SC Cambuur FC Utrecht2 - 1(0 - 1)2

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. SC Cambuur2 - 3(2 - 0)2
Fortuna Sittard FC Groningen1 - 4(1 - 2)5
PEC Zwolle RKC Waalwijk0 - 0(1 - 0)2
Willem II Go Ahead Eagles0 - 1(2 - 0)0
Sparta Rotterdam Ajax0 - 1(0 - 2)5
FC Twente Feyenoord0 - 0(2 - 0)2
FC Utrecht Heracles Almelo1 - 0(2 - 0)5
sc Heerenveen PSV1 - 1(2 - 1)2
Vitesse AZ0 - 0(0 - 1)2

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax Willem II5 - 0(3 - 0)5
FC Groningen PEC Zwolle1 - 1(2 - 0)0
PSV FC Utrecht4 - 1(2 - 1)5
SC Cambuur Vitesse1 - 6(1 - 2)5
Heracles Almelo sc Heerenveen0 - 1(1 - 0)0
RKC Waalwijk N.E.C.2 - 1(1 - 1)2
AZ Sparta Rotterdam3 - 1(2 - 0)3
Go Ahead Eagles FC Twente1 - 2(1 - 2)10
Feyenoord Fortuna Sittard5 - 0(2 - 0)5

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II SC Cambuur1 - 3(2 - 0)0
FC Utrecht Go Ahead Eagles0 - 0(2 - 0)2
sc Heerenveen Sparta Rotterdam0 - 0(3 - 0)2
PEC Zwolle Fortuna Sittard0 - 1(1 - 1)2
FC Twente RKC Waalwijk2 - 1(2 - 1)10
FC Groningen Feyenoord1 - 1(1 - 0)2
Vitesse Heracles Almelo2 - 1(2 - 1)10
Ajax AZ1 - 2(2 - 0)0
N.E.C. PSV1 - 2(1 - 1)2

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard FC Utrecht2 - 2(1 - 1)3
Sparta Rotterdam Vitesse2 - 2(1 - 0)0
AZ Willem II4 - 1(2 - 0)3
Heracles Almelo FC Groningen4 - 2(2 - 1)3
PEC Zwolle FC Twente1 - 3(0 - 1)3
SC Cambuur sc Heerenveen1 - 2(1 - 2)10
Feyenoord Ajax0 - 2(0 - 2)10
Go Ahead Eagles N.E.C.0 - 2(2 - 1)0
RKC Waalwijk PSV1 - 4(1 - 1)2

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse PEC Zwolle1 - 0(2 - 0)5
AZ FC Groningen1 - 0(2 - 1)3
sc Heerenveen Feyenoord0 - 3(2 - 1)0
Willem II N.E.C.0 - 1(2 - 0)0
Heracles Almelo SC Cambuur1 - 1(2 - 0)0
FC Utrecht FC Twente1 - 1(2 - 1)2
Ajax Fortuna Sittard5 - 0(4 - 0)5
PSV Go Ahead Eagles2 - 0(3 - 0)5
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk1 - 1(2 - 1)2

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PEC Zwolle Willem II2 - 0(0 - 1)0
N.E.C. Heracles Almelo0 - 0(1 - 0)2
Feyenoord Vitesse0 - 1(2 - 1)2
FC Twente sc Heerenveen2 - 0(2 - 1)5
Go Ahead Eagles RKC Waalwijk0 - 2(2 - 1)0
FC Utrecht Ajax0 - 3(0 - 2)5
FC Groningen PSV0 - 1(1 - 1)2
SC Cambuur Sparta Rotterdam1 - 1(2 - 0)0
Fortuna Sittard AZ1 - 2(1 - 1)2

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse FC Groningen1 - 3(2 - 0)0
AZ SC Cambuur0 - 0(2 - 1)0
sc Heerenveen PEC Zwolle0 - 1(1 - 0)0
Willem II FC Twente0 - 1(1 - 1)2
N.E.C. Feyenoord1 - 4(1 - 2)5
Heracles Almelo Go Ahead Eagles1 - 1(1 - 0)2
PSV Ajax1 - 2(0 - 2)5
Sparta Rotterdam FC Utrecht0 - 3(2 - 1)0
RKC Waalwijk Fortuna Sittard2 - 1(2 - 1)10

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht SC Cambuur3 - 2(2 - 0)3
Fortuna Sittard sc Heerenveen2 - 0(1 - 2)0
PEC Zwolle N.E.C.1 - 1(2 - 1)2
PSV AZ1 - 2(2 - 1)0
FC Twente Vitesse3 - 0(1 - 2)0
Feyenoord Sparta Rotterdam4 - 0(2 - 0)5
FC Groningen Go Ahead Eagles2 - 1(3 - 1)5
Willem II RKC Waalwijk3 - 1(1 - 0)3
Ajax Heracles Almelo3 - 0(5 - 0)5

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo FC Utrecht1 - 0(2 - 1)3
FC Groningen Fortuna Sittard0 - 1(2 - 0)0
SC Cambuur PEC Zwolle3 - 4(1 - 0)0
Vitesse PSV0 - 5(1 - 1)0
Go Ahead Eagles AZ1 - 4(1 - 1)2
Sparta Rotterdam Willem II1 - 0(1 - 0)10
RKC Waalwijk Feyenoord0 - 2(1 - 2)5
sc Heerenveen N.E.C.0 - 1(2 - 1)2
Ajax FC Twente5 - 0(4 - 0)5

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. RKC Waalwijk1 - 1(2 - 1)2
Willem II Ajax0 - 1(0 - 3)5
AZ Heracles Almelo2 - 1(2 - 0)5
PEC Zwolle FC Groningen1 - 1(1 - 0)2
FC Twente Go Ahead Eagles2 - 2(2 - 1)2
Feyenoord SC Cambuur3 - 1(2 - 1)5
FC Utrecht Vitesse1 - 1(1 - 1)10
PSV sc Heerenveen3 - 1(2 - 0)3
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam3 - 0(0 - 1)0

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk FC Twente1 - 2(1 - 2)10
Heracles Almelo PEC Zwolle2 - 0(2 - 1)5
FC Groningen Willem II1 - 0(1 - 0)10
SC Cambuur Fortuna Sittard2 - 1(1 - 0)3
AZ Feyenoord2 - 1(2 - 1)10
Vitesse N.E.C.4 - 1(2 - 1)5
Sparta Rotterdam PSV1 - 2(1 - 1)2
Go Ahead Eagles Ajax2 - 1(0 - 3)0
sc Heerenveen FC Utrecht1 - 2(2 - 0)0

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II sc Heerenveen0 - 0(1 - 0)2
Go Ahead Eagles FC Utrecht1 - 1(0 - 2)0
Feyenoord FC Groningen1 - 1(2 - 1)2
PSV Heracles Almelo3 - 1(1 - 1)2
FC Twente SC Cambuur1 - 0(2 - 0)5
Ajax RKC Waalwijk3 - 2(4 - 0)3
N.E.C. AZ1 - 3(1 - 2)5
Fortuna Sittard PEC Zwolle0 - 1(1 - 1)2
Vitesse Sparta Rotterdam0 - 1(2 - 0)0

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur Ajax2 - 3(0 - 3)5
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles1 - 0(1 - 0)10
FC Groningen N.E.C.4 - 3(2 - 0)3
RKC Waalwijk sc Heerenveen0 - 0(2 - 1)0
Fortuna Sittard Willem II1 - 0(1 - 2)2
FC Utrecht PSV0 - 1(2 - 1)2
Heracles Almelo Vitesse0 - 0(0 - 2)2
PEC Zwolle Feyenoord1 - 2(1 - 1)2
AZ FC Twente0 - 1(2 - 1)2

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen Heracles Almelo2 - 0(1 - 0)5
Go Ahead Eagles SC Cambuur3 - 0(1 - 0)5
FC Twente PEC Zwolle1 - 0(2 - 0)5
N.E.C. Sparta Rotterdam0 - 0(1 - 1)3
FC Utrecht FC Groningen1 - 3(2 - 1)0
Ajax Feyenoord3 - 2(3 - 0)5
PSV Fortuna Sittard5 - 0(2 - 0)5
Vitesse RKC Waalwijk1 - 2(2 - 1)0
Willem II AZ2 - 2(0 - 2)2

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen Ajax1 - 3(0 - 2)3
FC Twente PSV3 - 3(1 - 0)0
AZ Vitesse3 - 1(2 - 1)5
RKC Waalwijk FC Utrecht1 - 1(1 - 2)2
Feyenoord Willem II2 - 0(2 - 0)10
PEC Zwolle Go Ahead Eagles0 - 1(1 - 0)0
Fortuna Sittard Heracles Almelo0 - 2(1 - 1)0
Sparta Rotterdam sc Heerenveen1 - 1(1 - 0)2
SC Cambuur N.E.C.1 - 2(2 - 1)0

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles Willem II4 - 0(1 - 2)0
FC Utrecht Fortuna Sittard1 - 1(2 - 0)0
Ajax Sparta Rotterdam2 - 1(3 - 0)3
N.E.C. FC Twente0 - 2(2 - 1)0
sc Heerenveen FC Groningen3 - 1(2 - 1)5
PSV RKC Waalwijk2 - 0(3 - 1)3
Vitesse SC Cambuur1 - 0(2 - 0)5
Heracles Almelo Feyenoord1 - 4(1 - 1)2
PEC Zwolle AZ2 - 1(0 - 2)0

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Sparta Rotterdam2 - 0(2 - 1)5
N.E.C. Ajax0 - 1(0 - 2)5
AZ sc Heerenveen2 - 1(2 - 0)5
RKC Waalwijk PEC Zwolle0 - 2(2 - 1)0
SC Cambuur PSV1 - 2(1 - 1)2
Willem II Vitesse1 - 0(2 - 1)3
FC Groningen Heracles Almelo0 - 1(1 - 0)0
Feyenoord FC Utrecht2 - 1(2 - 0)5
Fortuna Sittard Go Ahead Eagles1 - 0(1 - 1)2

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht N.E.C.1 - 0(2 - 0)5
Ajax PEC Zwolle3 - 0(4 - 0)5
Heracles Almelo FC Twente1 - 1(1 - 2)2
Sparta Rotterdam AZ1 - 1(2 - 1)2
sc Heerenveen SC Cambuur3 - 3(2 - 0)0
Go Ahead Eagles Vitesse1 - 2(1 - 1)2
PSV Willem II4 - 2(2 - 0)3
Fortuna Sittard Feyenoord1 - 3(1 - 2)5
RKC Waalwijk FC Groningen3 - 1(2 - 1)5

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur RKC Waalwijk1 - 1(2 - 0)0
FC Twente Fortuna Sittard1 - 2(2 - 0)0
PEC Zwolle FC Utrecht1 - 1(1 - 1)10
Willem II Heracles Almelo2 - 0(1 - 0)5
FC Groningen Sparta Rotterdam1 - 2(1 - 1)2
N.E.C. Go Ahead Eagles1 - 0(2 - 1)3
Feyenoord PSV2 - 2(3 - 1)0
Vitesse sc Heerenveen1 - 2(2 - 1)0
AZ Ajax2 - 2(0 - 2)2

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax sc Heerenveen5 - 0(3 - 0)5
SC Cambuur Willem II1 - 1(2 - 1)2
Fortuna Sittard Vitesse1 - 2(1 - 1)2
Go Ahead Eagles Feyenoord0 - 1(2 - 1)2
PSV N.E.C.3 - 2(3 - 0)5
RKC Waalwijk Heracles Almelo2 - 0(2 - 1)5
Sparta Rotterdam PEC Zwolle2 - 0(2 - 0)10
FC Twente FC Groningen3 - 0(2 - 1)3
FC Utrecht AZ2 - 2(1 - 0)0

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
AZ RKC Waalwijk1 - 3(3 - 0)0
Feyenoord FC Twente1 - 2(2 - 1)0
FC Groningen SC Cambuur2 - 3(2 - 0)2
Heracles Almelo Sparta Rotterdam1 - 3(1 - 2)5
sc Heerenveen Go Ahead Eagles3 - 1(2 - 1)5
N.E.C. Fortuna Sittard0 - 1(2 - 0)0
PEC Zwolle PSV1 - 2(1 - 2)10
Vitesse Ajax2 - 2(1 - 2)2
Willem II FC Utrecht3 - 0(1 - 0)5

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Ajax( Ajax )37
Wie degradeert er rechtstreeks? PEC Zwolle( Go Ahead Eagles )0
Totaal aantal doelpunten van de competitie?872(534)0
Aantal doelpunten van de topscorer?21(27)0