Deelnemer puntenoverzicht

sarina wiegman heeft in totaal 571 punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen Sparta Rotterdam0 - 0(2 - 1)0
Fortuna Sittard Ajax2 - 3(1 - 2)3
SC Cambuur Excelsior0 - 2(1 - 1)0
PSV FC Emmen4 - 1(3 - 1)5
RKC Waalwijk FC Utrecht2 - 2(1 - 1)3
FC Groningen FC Volendam2 - 2(2 - 3)2
N.E.C. FC Twente0 - 1(1 - 0)0
Vitesse Feyenoord2 - 5(2 - 2)2
AZ Go Ahead Eagles2 - 0(4 - 0)5

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior Vitesse3 - 1(1 - 1)2
Go Ahead Eagles PSV2 - 5(2 - 4)5
FC Utrecht SC Cambuur0 - 0(3 - 1)0
FC Emmen RKC Waalwijk1 - 1(1 - 1)10
Feyenoord sc Heerenveen0 - 0(2 - 2)3
FC Volendam N.E.C.1 - 4(2 - 0)0
FC Twente Fortuna Sittard3 - 0(1 - 2)0
Ajax FC Groningen6 - 1(1 - 0)3
Sparta Rotterdam AZ2 - 3(1 - 3)5

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse sc Heerenveen0 - 4(2 - 2)0
Fortuna Sittard SC Cambuur1 - 4(2 - 1)0
FC Emmen FC Utrecht3 - 2(1 - 1)0
FC Groningen Go Ahead Eagles1 - 0(1 - 2)2
Sparta Rotterdam Ajax0 - 1(1 - 2)3
RKC Waalwijk Feyenoord0 - 1(1 - 4)3
PSV FC Volendam7 - 1(4 - 1)5
FC Twente Excelsior4 - 0(2 - 0)5
AZ N.E.C.1 - 1(2 - 1)2

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. FC Groningen1 - 1(1 - 2)2
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam0 - 1(2 - 1)2
Vitesse RKC Waalwijk2 - 2(2 - 0)2
Feyenoord FC Emmen4 - 0(2 - 1)3
sc Heerenveen Fortuna Sittard2 - 1(2 - 1)10
FC Utrecht Ajax0 - 2(1 - 1)0
FC Volendam FC Twente1 - 0(1 - 2)2
Excelsior PSV1 - 6(1 - 3)5
SC Cambuur AZ0 - 1(2 - 1)2

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard FC Utrecht3 - 4( - )
Ajax SC Cambuur4 - 0( - )
FC Twente PSV2 - 1( - )
Sparta Rotterdam FC Volendam4 - 0( - )
Go Ahead Eagles Feyenoord3 - 4( - )
RKC Waalwijk Excelsior5 - 2( - )
sc Heerenveen N.E.C.0 - 0( - )
FC Emmen AZ0 - 3( - )
FC Groningen Vitesse0 - 1( - )

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam Go Ahead Eagles2 - 3(2 - 0)2
N.E.C. Fortuna Sittard1 - 1(2 - 2)3
Ajax sc Heerenveen5 - 0(3 - 2)3
Excelsior FC Emmen2 - 1(2 - 1)10
FC Utrecht Vitesse1 - 0(3 - 3)0
PSV RKC Waalwijk1 - 0(1 - 0)10
SC Cambuur FC Groningen0 - 1(2 - 2)0
AZ FC Twente1 - 1(3 - 2)0
Feyenoord Sparta Rotterdam3 - 0(3 - 1)5

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht N.E.C.0 - 0(2 - 2)3
Sparta Rotterdam FC Groningen2 - 1(1 - 1)2
Vitesse FC Volendam1 - 1(3 - 1)2
RKC Waalwijk SC Cambuur5 - 1(2 - 1)5
Fortuna Sittard Excelsior1 - 0(1 - 3)2
Go Ahead Eagles FC Emmen2 - 0(3 - 1)3
sc Heerenveen FC Twente2 - 1(2 - 2)2
PSV Feyenoord4 - 3(1 - 3)2
AZ Ajax2 - 1(2 - 1)10

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur PSV3 - 0(2 - 5)0
FC Groningen AZ1 - 4(2 - 3)3
Ajax Go Ahead Eagles1 - 1(4 - 1)2
FC Twente Vitesse3 - 0(2 - 0)5
Fortuna Sittard FC Volendam2 - 0(2 - 1)5
Excelsior FC Utrecht0 - 1(1 - 2)3
N.E.C. Feyenoord1 - 1(2 - 3)0
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam2 - 2(1 - 1)3
FC Emmen sc Heerenveen0 - 0(3 - 2)0

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen RKC Waalwijk2 - 3(2 - 2)2
FC Volendam Ajax2 - 4(2 - 1)2
Sparta Rotterdam FC Emmen3 - 1(1 - 0)3
N.E.C. Excelsior1 - 1(2 - 1)2
Go Ahead Eagles SC Cambuur0 - 0(2 - 2)3
Feyenoord FC Twente2 - 0(1 - 1)0
FC Utrecht AZ1 - 2(1 - 3)5
sc Heerenveen PSV0 - 1(1 - 2)3
Vitesse Fortuna Sittard1 - 2(3 - 1)0

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Emmen FC Volendam1 - 1(2 - 2)3
Fortuna Sittard RKC Waalwijk0 - 0(1 - 2)0
Go Ahead Eagles sc Heerenveen1 - 1(2 - 2)3
SC Cambuur Vitesse0 - 3(1 - 1)0
Sparta Rotterdam N.E.C.2 - 0(2 - 0)10
PSV FC Utrecht6 - 1(3 - 0)3
FC Twente FC Groningen3 - 0(2 - 1)3
AZ Feyenoord1 - 3(2 - 2)0
Ajax Excelsior7 - 1(3 - 1)5

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord Fortuna Sittard1 - 1(3 - 0)0
RKC Waalwijk Ajax1 - 4(1 - 4)10
Vitesse FC Emmen2 - 1(1 - 1)2
Excelsior AZ2 - 1(1 - 4)0
SC Cambuur FC Twente0 - 1(1 - 2)3
FC Groningen PSV4 - 2(1 - 3)0
N.E.C. Go Ahead Eagles3 - 3(2 - 0)0
FC Utrecht Sparta Rotterdam3 - 1(1 - 2)0
FC Volendam sc Heerenveen1 - 3(2 - 2)0

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen FC Utrecht1 - 2(1 - 1)2
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard3 - 1(2 - 0)3
Go Ahead Eagles Excelsior3 - 1(2 - 2)0
FC Emmen FC Groningen0 - 0(1 - 1)3
PSV N.E.C.3 - 0(3 - 1)5
FC Twente RKC Waalwijk3 - 0(3 - 0)10
AZ FC Volendam2 - 1(4 - 1)5
Ajax Vitesse2 - 2(3 - 0)0
Feyenoord SC Cambuur1 - 0(3 - 1)3

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur N.E.C.0 - 1(1 - 1)2
Vitesse Sparta Rotterdam0 - 4(2 - 2)0
Fortuna Sittard FC Emmen0 - 1(1 - 1)2
Excelsior sc Heerenveen0 - 1(1 - 2)3
FC Utrecht FC Groningen2 - 1(1 - 1)2
FC Volendam Feyenoord0 - 2(0 - 2)10
FC Twente Go Ahead Eagles1 - 1(3 - 1)2
RKC Waalwijk AZ3 - 1(1 - 2)0
Ajax PSV1 - 2(2 - 3)3

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam FC Twente1 - 1(0 - 0)3
FC Volendam FC Utrecht0 - 4(0 - 0)2
FC Emmen Ajax3 - 3(0 - 0)3
PSV AZ0 - 1(0 - 0)2
N.E.C. RKC Waalwijk6 - 1(0 - 0)0
sc Heerenveen SC Cambuur2 - 1(0 - 0)0
FC Groningen Fortuna Sittard2 - 3(0 - 0)0
Feyenoord Excelsior5 - 1(0 - 0)0
Go Ahead Eagles Vitesse2 - 2(0 - 0)3

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente FC Emmen2 - 0(2 - 0)10
RKC Waalwijk sc Heerenveen0 - 0(1 - 1)3
AZ Vitesse1 - 1(3 - 2)0
Fortuna Sittard Go Ahead Eagles0 - 2(1 - 1)0
PSV Sparta Rotterdam0 - 0(2 - 1)0
FC Utrecht Feyenoord1 - 1(1 - 2)2
SC Cambuur FC Volendam0 - 3(2 - 0)0
N.E.C. Ajax1 - 1(1 - 3)2
Excelsior FC Groningen1 - 0(1 - 2)2

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen AZ0 - 2(1 - 2)5
FC Volendam RKC Waalwijk2 - 1(0 - 1)2
Sparta Rotterdam Excelsior1 - 0(1 - 1)2
Ajax FC Twente0 - 0(2 - 2)3
Vitesse N.E.C.0 - 0(2 - 1)0
Go Ahead Eagles FC Utrecht2 - 2(0 - 1)0
Fortuna Sittard PSV2 - 2(1 - 4)0
FC Groningen Feyenoord0 - 3(2 - 4)3
FC Emmen SC Cambuur0 - 0(1 - 2)0

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Excelsior FC Volendam2 - 0(2 - 0)10
N.E.C. FC Emmen3 - 1(1 - 0)3
SC Cambuur Sparta Rotterdam0 - 3(1 - 3)5
PSV Vitesse1 - 0(2 - 2)0
sc Heerenveen FC Groningen3 - 1(2 - 0)3
FC Twente FC Utrecht2 - 0(3 - 1)3
Feyenoord Ajax1 - 1(3 - 1)2
AZ Fortuna Sittard3 - 1(2 - 0)3
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles3 - 1(1 - 1)2

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Emmen PSV1 - 0(1 - 3)2
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk0 - 0(2 - 0)2
Vitesse FC Twente2 - 2(1 - 2)2
Go Ahead Eagles AZ1 - 4(1 - 3)5
Fortuna Sittard sc Heerenveen2 - 0(0 - 1)0
Feyenoord N.E.C.2 - 0(2 - 0)10
FC Utrecht Excelsior1 - 0(3 - 1)3
FC Groningen SC Cambuur0 - 1(1 - 2)3
Ajax FC Volendam1 - 1(3 - 0)0

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV Go Ahead Eagles2 - 0(0 - 0)2
RKC Waalwijk FC Emmen2 - 0(0 - 0)2
sc Heerenveen Vitesse1 - 3(0 - 0)0
N.E.C. Sparta Rotterdam1 - 1(0 - 0)3
AZ FC Utrecht5 - 5(0 - 0)3
FC Twente Feyenoord1 - 1(0 - 0)3
FC Volendam FC Groningen3 - 2(0 - 0)0
Excelsior Ajax1 - 4(0 - 0)0
SC Cambuur Fortuna Sittard1 - 2(0 - 0)0

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam0 - 0(1 - 3)0
FC Volendam AZ1 - 1(0 - 3)0
FC Utrecht sc Heerenveen1 - 0(2 - 0)5
FC Emmen Vitesse2 - 2(1 - 2)2
Excelsior RKC Waalwijk0 - 0(1 - 1)3
SC Cambuur Ajax0 - 5(1 - 2)3
Go Ahead Eagles N.E.C.1 - 0(2 - 2)0
Feyenoord PSV2 - 2(2 - 1)2
FC Groningen FC Twente1 - 1(0 - 3)0

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
AZ Excelsior5 - 0( - )
N.E.C. SC Cambuur0 - 0( - )
PSV FC Groningen6 - 0( - )
FC Emmen Fortuna Sittard0 - 1( - )
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles2 - 1( - )
Vitesse FC Utrecht2 - 0( - )
sc Heerenveen Feyenoord1 - 2( - )
FC Twente FC Volendam3 - 0( - )
Ajax RKC Waalwijk3 - 1( - )

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk Fortuna Sittard3 - 1(2 - 2)0
FC Volendam Vitesse2 - 0(0 - 1)0
FC Groningen FC Emmen1 - 1(1 - 1)10
Feyenoord AZ2 - 1(2 - 1)10
SC Cambuur sc Heerenveen1 - 2(1 - 2)10
Go Ahead Eagles FC Twente2 - 0(1 - 3)0
FC Utrecht PSV2 - 2(1 - 3)0
Ajax Sparta Rotterdam4 - 0(2 - 1)3
Excelsior N.E.C.0 - 3(1 - 2)3

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam FC Utrecht0 - 3(1 - 0)0
FC Groningen Excelsior3 - 0(1 - 0)5
sc Heerenveen RKC Waalwijk1 - 4(1 - 1)2
AZ SC Cambuur2 - 1(3 - 0)3
N.E.C. FC Volendam3 - 0(1 - 0)5
Fortuna Sittard Feyenoord2 - 4(1 - 4)5
Vitesse Ajax1 - 2(1 - 3)5
FC Emmen Go Ahead Eagles2 - 2(1 - 2)2
PSV FC Twente3 - 1(1 - 2)0

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse AZ0 - 1(1 - 2)3
FC Utrecht Fortuna Sittard1 - 2(2 - 0)0
FC Volendam FC Emmen3 - 1(3 - 2)5
Feyenoord FC Groningen1 - 0(2 - 1)3
FC Twente sc Heerenveen3 - 3(1 - 1)3
Excelsior Sparta Rotterdam1 - 4(1 - 3)5
RKC Waalwijk PSV0 - 1(1 - 2)3
Ajax N.E.C.1 - 0(3 - 1)3
SC Cambuur Go Ahead Eagles4 - 1(0 - 1)2

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Emmen Excelsior2 - 0(1 - 2)0
Fortuna Sittard FC Twente0 - 3(1 - 2)3
AZ FC Groningen1 - 0(3 - 0)5
Sparta Rotterdam Vitesse3 - 1(2 - 2)0
N.E.C. FC Utrecht2 - 2(1 - 1)3
sc Heerenveen Ajax2 - 4(1 - 1)0
PSV SC Cambuur5 - 2(3 - 0)3
Feyenoord FC Volendam2 - 1(3 - 1)5

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Volendam Fortuna Sittard2 - 1(2 - 1)10
FC Utrecht Go Ahead Eagles1 - 2(3 - 2)2
FC Emmen Sparta Rotterdam0 - 2(0 - 2)10
RKC Waalwijk N.E.C.1 - 3(1 - 2)5
FC Groningen sc Heerenveen0 - 2(2 - 1)0
Excelsior SC Cambuur4 - 1(1 - 1)2
Ajax Feyenoord2 - 3(2 - 2)2
Vitesse PSV1 - 1(0 - 2)0
FC Twente AZ2 - 1(1 - 3)0

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Unknown( PSV )0
Wie degradeert er rechtstreeks? Unknown( Fortuna Sittard )0
Totaal aantal doelpunten van de competitie?0(950)0
Aantal doelpunten van de topscorer?0(23)0